کارگاه آموزشی مبانی خلاقیت ویژه سازمان ها

کارگاه آموزشي خلاقیت و تکنیک های ایده یابی دوره‌اي است عملی و سرشار از شور و هيجان که با تکيه بر تکنيک‌هاي خلاقیت و خلق و توسعه ايده که سال‌هاست در سازمان‌هاي نوآور در حال استفاده مي‌باشند، شيوه‌هاي شکار ايده‌هاي متناسب با فعاليت‌هاي سازمان را براي شرکت‌کنندگان خود فراهم مي‌آورد.
پيروزي ناپايدار است و کارايي به تنهايي پيروزي دراز مدت را تضمين نمي‌کند. حتا پيروزي امروز، مي‌تواند موجب شکست در آينده باشد. بنابراين براي به دست آوردن پيروزي پايدار مديران بايد در يک بازي استاد شوند و آن شناخت زمان و مکان نوآوري‌هاي انقلابي و دگرگوني‌هاي ژرف سازماني‌اي است که در پي آن مي‌آيند.
براي کسب پيروزي در اين دنياي شلوغ رقابت، بايد بر استفاده از ايده‌هاي هزاران خبره تکيه کرد. با استفاده از شکار ايده به عنوان يک نقشه پيش‌رونده، هر کسي مي‌تواند جنگ روزانه ايده‌ که بين نوآوران و ديگران ايجاد تمايز مي‌کند را برنده شود.
کارگاه حاضر راهنمايي ايده‌آل براي رسيدن به ذهني باز در جهان پيچيده ماست زيرا ايده‌ها نيروي جان‌بخش نوآوري، و نوآوري کليد رشد است و گذراندن اين کارگاه آموزشي براي هر سازماني که قصد رسيدن به عملکردي بالا را دارد ضروري است.

برخی از سرفصل های کارگاه :
ارائه مباني خلاقيت و ايده‌
ارائه تکنیک های خلاقیت و اجرای تمرین عملی (گروهی و فردی)
رابطه قالب‌هاي ذهني، عملکرد ذهن و خلاقيت
بررسی، معرفی و اجرای تکنیک های تفکر جانبي
اجرا و تمرین گروهی تکنیک های خلاقیت
تمرین تفکر گروهی و تحمل تفکرات متفاوت

مدت زمان کارگاه:
معمولا تعداد جلسات و مدت زمان کارگاه بر اساس تفاهمات و میزان سطح خلاقیت سازمان تعیین می شود.

هزینه کارگاه:
هزینه کارگاه بر اساس تعداد افراد شرکت کننده و مدت زمان کارگاه محاسبه می شود.

مکان برگزاری کارگاه:
مکان برگزاری کارگاه بر عهده سازمان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *